Голова Дніпропетровської облради Гліб Пригунов заявляє, що йде з посади

16:14, 5 лис. 2019
 
Голова Дніпропетровської облради Гліб Пригунов заявляє, що йде з посади

Голова Дніпропетровської облради Гліб Пригунов заявляє, що йде з посади. Про це він написав на своїй сторінці у фейсбуці.

За його словами, «мандат від демократичної коаліції перестав бути актуальним»

«Чотири роки тому, ми об’єдналися в демократичну коаліцію, аби усунути Партію Регіонів від керування процесами в області. І це нам вдалося. Але сьогодні багато партій, фракції яких представлені в обласній раді, не отримали підтримки мешканців області. Тому логічним би було провести позачергові вибори обласної ради, але ми зараз не маємо відповідного інструментарію. Останні шість місяців в облраді відбувається намагання підлаштуватися під загальноукраїнську політичну картину за умови підтримки «папередників». Хоча отримати недовіру від Партії Регіонів вважаю за позитивну оцінку своєї діяльності – значить, ми все робили вірно! Не хочу ставити колег по демократичній коаліції перед вибором: підтримати Партію Регіонів в цьому питанні чи ні…», – написав Гліб Пригунов.

Він зазначив, що в такі ситуації вважає за доцільне «скласти свої повноваження та піти з посади голови обласної ради».

Він також повідомив про свої плани залишитись у місцевій політиці.

«В будь-якому статусі продовжу працювати в рамках визначених раніше пріоритетів: підтримка воїнів АТО, волонтерів та добровольців, розвиток децентралізації, покращення екології та популяризація здорового способу життя і культурних цінностей, підтримка вільного підприємництва та розвиток економіки», – зазначив він.

У пресслужбі обласної ради Суспільному підтвердили інформацію про наміри Гліба Пригунова піти з посади, однак зазначили, що питання про його відставку буде винесене на голосування сесії 8 листопада.