Телепрограми
Новини
Новини
Висвітлюємо актуальні події дня. Говоримо простими словами про складне. Суспільно-політичні, економічні, соціальні, культурні новини Дніпра та області. Оперативно, достовірно. Будьте в курсі місцевих подій із новинами на Суспільному.
Ранок з UA:ДНІПРО
Ранок з UA:ДНІПРО
"Ранок з UA:ДНІПРО" - це ранкова телепрограма, яка виходить щодня у прямому ефірі на телеканалі UA:ДНІПРО.  Наші ранкові ведучі зарядять вас хвилею позитиву та розкажуть, як зробити ваш ранок 100%-во бадьорим! Надихаючі історії людей, корисні поради на кожен день та лише позитивні новини Дніпра та Дніпропетровської області.   Вмикайте у будні о 7:00, щосуботи о 8:00 і щонеділі о 9:00 UA:ДНІПРО та ставайте щасливішими щодня разом із Суспільним мов
Тема дня
Тема дня
Аналітичне ток-шоу. Інтерв’ю, за допомогою якого пояснюємо причинно-наслідкові зв’язки між подіями, фактами, процесами в регіоні. Щоразу тема обирається за критеріями суспільної значимості. Щодня до студії запрошуються компетентні експерти, фахівці. Повага до істини та права громадськості на правду – перший обов’язок журналіста. І ми його дотримуємось.
Дебати. Дніпро
Дебати. Дніпро
Суспільно-політичний проект Дебати. Дніпро. Ми пропонуємо глядачеві протилежні точки зору на проблему. Лише факти, аргументи та вміння пояснити свою позицію. Дебати. Дніпро - це не про політику чи вибори, а про резонансні, суспільно-важливі та актуальні події чи явища у Дніпрі та регіоні. 
#Звіти. Наживо
#Звіти. Наживо
Проект має на меті показати глядачеві ефективність чи неефективсніть роботи представників місцевої влади. Студія стає майданчиком для здорової дискусії та надає живий зворотній зв’язок діям посадовців. Щоб розробити формат такого проекту працівники суспільно-політичних редакцій регіональних філій Суспільного мовлення вивчали особливості системи місцевого самоврядування, проходили спеціальні тренінги та обговорювали між собою можливі ризики під ча
Виборчий округ
Виборчий округ
«Виборчий округ» – суспільно-політичний проект Суспільного, основне завдання, якого налагодити якісний діалог між народним депутатом та його безпосереднім виборцем, а також надати аналіз професійної діяльності депутата. 26 хвилин інтерв‘ю з вашим народним обранцем.
СИЛЬНІ
СИЛЬНІ
Сильні - це документальний фільм соціальної тематики. Це - історії людей, які зіткнулися з проблемами в житті та знайшли шляхи їхнього вирішення.