Спецпроєкт до 95-річчя
Спецпроєкт до 95-річчя "Українського радіо. Дніпро"

95 років тому на радіочастотах сучасної Дніпропетровщини вперше пролунало «Говорить радіо…».  Перша передача Катеринославського радіо вийшла в ефір 23 лютого 1926 року. Повідомлення про цю подію збереглося на шпальтах газети «Звезда» (нині «Зоря»). Саме в цей день і почався відлік історії Дніпровської філії Суспільного.

Що то за відчуття, коли заходиш в ефірну студію, залишивши по ту сторону дверей метушливий світ, одягаєш навушники, сідаєш перед чутливим мікрофоном, що ловить кожен твій подих, і вимовляєш таке знайоме «Говорить радіо Дніпра»? Про це глядачі та слухачі UA: ДНІПРО дізнаються просто від тих, хто присвятив своє трудове життя Дніпровському радіо — у відео, відзнятих до дня народження радіо, своїми спогадами  діляться колишні працівники, ті, чиї авторські програми лунали в радіоефірі, і  з чиїми голосами Дніпропетровщина зустрічала нові ранки, та проводжала в історію дні. 

І це не просто екскурс в минуле: це — унікальні спогади, унікальні факти. UA: ДНІПРО покаже людей, що їм випало жити та працювати в тоталітарній державі, і які сьогодні вільно говорять про те, про що раніше говорити було не можна: про тиск системи, пропаганду, цензуру, та про не рядові вчинки рядових працівників.  


Останнє відео
Більше відео