У Кам’янському відкрили першу мечеть (ВІДЕО)

12:05, 21 жов. 2019
 
У Кам’янському відкрили першу мечеть (ВІДЕО)

У Кам’янському відкрили першу мечеть. У цьому місті, за інформацією голови громади Віталія Оверка, мешкає близько 600 мусульман. До відкриття мечеті люди молилися вдома або їздили у Дніпро.

Облаштовували храм упродовж двох років коштом доброчинників.

«Важливо для нас відвідувати мечеть, тому що в п’ятницю проводять колективну молитву, і те, що ми спілкуємося з іншими мусульманами. Ми можемо просто прийти поспілкуватися, поговорити про те, що, може, комусь потрібна якась допомога», – каже вірянка Сакіна Романова.

«Для будь-якого мусульманина відвідувати мечеть дуже важливо. Я вважаю, що зараз дуже багато зміниться з відкриттям мечеті. Дуже багато у нашому місті мусульман похилого віку, їм дуже важко їздити в інші міста, і от зараз, коли у нашому місті з’явилася мечеть, відвідування стало більш доступним», – додає Дарина Оверко.

Раніше люди молилися вдома або їздили у мечеті до інших міст. Дім молитви в місті був необхідний, розповідає голова мусульманської громади Віталій Оверко.

«Нагальна потреба є навіть, якщо є один мусульманин. Бо нам потрібно і починати життя у мечеті, і закінчувати його там. Тому є мусульмани, є потреба у мечеті. Люди повинні йти до мечеті, вони повинні єднатися, вони повинні збільшувати свої знання про релігію і розповсюджувати їх по нашому місту», – сказав Віталій Оверко, голова мусульманської громади.

У мечеті мусульмани зможуть не лише молитися, а й вивчати арабську мову.