Поліцейські у Кривому Розі не змогли скористатися новим пристроєм для вимірювання швидкості

17:32, 19 вер. 2019
 
Поліцейські у Кривому Розі не змогли скористатися новим пристроєм для вимірювання швидкості

Поліцейські у Кривому Розі не змогли скористатися новим приладом для фіксації швидкості TruCAM через відсутність на дорозі попереджувальних знаків про фото та відеофіксацію швидкості. Про це Суспільному розповіла речниця міської поліції Аліна Кравець.

TruCAM — пристрій вимірювання швидкості, мав запрацювати у Кривому Розі, на вулиці Сергія Колачевського. З 19 вересня поліцейським по всій країні повинні були видати ще 17 таких приладів.

У Тернівському відділі благоустрою та житлово-комунального господарства, який мав встановити знаки, пояснили — знаків немає, оскільки вулицю Сергія Калачевського реконструюють з минулого року.

"З 2018 року триває капітальний ремонт вулиці Сергія Калачевського. Робота триває, згідно з проэктом, яким також заплановано заміну старих дорожніх знаків та встановлення нових, передбачених цим проэктом. Другий етап має завершитися до кінця 2019 року до початку холодів", — прокоментувала Суспільному завідувачка відділу благоустрою і ЖКГ Тернівського райвиконкому Ольга Андрейко.