«Сьогодні. Головне» — новини й аналітика подій у регіоні щовечора на UA: ДНІПРО

 «Сьогодні. Головне» — новини й аналітика подій у регіоні щовечора на UA: ДНІПРО

18 вер. 2020

21 вересня на регіональних телеканалах Суспільного стартує оновлена вечірня інформаційно-аналітична програма — «Сьогодні. Головне». Щобудня о 19:00 у прямому ефірі на глядачів чекає підсумковий випуск місцевих новин з аналізом найважливіших від команди редакторів «Теми дня».

«Для команди Суспільного у Дніпрі новий формат - це цікавий виклик. Ми стараємось зробити випуски "Сьогодні. Головне" наповненими важливими для Дніпра та області новинами і розмовними блоками. Щодня команда проєкту обговорюватиме та заглиблюватиметься у топ теми нашої області. Тому сподіваємось, "Сьогодні. Головне" мотивує ще більше глядачів залишатись із Суспільним у Дніпрі та довіряти нам», — зазначила виконуюча обов’язки продюсера Дніпровської філії Суспільного Ірина Цибух.

Новий формат інформаційно-аналітичного блоку передбачає не лише збільшення тривалості до 52 хвилин прямого ефіру, а й розширення тематики підсумкових програм. Завданням редакцій є щоденний аналіз суспільно-політичних, а також культурних, соціальних та інших тем не тільки обласного центру, а й усієї області.

 «Для нас цей проєкт — можливість бути ближчими до своєї аудиторії. Тісна взаємодія регіональних новинарів і редакторів, що зазвичай готують інтерв’ю та аналітику, дає змогу шукати відповіді на виклики, із якими стикаються місцеві мешканці, безпосередньо в прямому ефірі Суспільного мовника, — розповіла генеральна продюсерка регіонального мовлення Суспільного Марія Фрей. —  Також окремо плануємо присвячувати цілі випуски об’єднаним територіальним громадам, а за потреби — робити й спільні тематичні міжрегіональні марафони».

«Це ще один крок на шляху налагодження роботи як єдиної команди. Спільне планування, спільне розуміння, спільний результат. Увага аудиторії не буде розпорошуватися, а буде сфокусована на найголовнішому. Це важкий процес для нас, але докладаємо всіх зусиль, аби полегшити сприйняття інформації суспільством», — зазначив генеральний продюсер інформаційного мовлення Суспільного Федір Скрипник.

Читайте також: У новинах Суспільного не виявили брехні й піару політиків

 

Нагадаємо, 15 липня на всіх регіональних телеканалах Суспільного стартувало міжрегіональне ранкове шоу. Інформаційно-пізнавальний «Ранок на Суспільному» виходить у будні із 6:30 до 9:00.

Дивитися онлайн телеканал UA: ДНІПРО можна тут. Оперативні новини Дніпропетровщини читайте на цифрових платформах Суспільного Запоріжжя: 

Сайт suspilne.media

Cторінка Суспільного Дніпра у Facebook

Instagram-сторінка 

Youtube.