Суспільно Дніпро стало переможцем конкурсу «Честь Профессії 2024»

Суспільно Дніпро стало переможцем конкурсу «Честь Профессії 2024»

31 тра. 2024

Кореспонденти  Суспільне Дніпро  Яна Стойкова та Юрій Тинний стали переможцями конкурсу професійної журналістики «Честь Професії 2024»: репортаж «Одна родина на все село: як живуть у зруйнованій РФ Білогірці» нагороджено спеціальним призом  в номінації «Найкращий репортаж у локальному медіа».  

Читайте також: П’ять проєктів журналістів Суспільного — переможці премії «Честь Професії 2023»

На початку повномасштабної війни через російську окупацію із селища Білогірка на Херсонщині виїхали всі жителі, яких було до сотні. ЗСУ звільнили населений пункт, однак людям не було куди повертатися, бо всі будинки зруйнували російські снаряди. Це репортаж про одну родину, яка повернулася додому, щоб доглядати за своїм селом і відновити своє житло.  

«Насправді всі, хто працював над цим матеріалом, наразі знаходяться в гарячих точках і продовжують документувати війну. Для нас за честь бути тут. За честь вписувати в історію імена тих, завдяки кому ми тут маємо можливість знаходитися. Я бажаю кожному з вас уже цього року задокументувати як територія України є повістю деокупованою», — зазначила Яна Стойкова.

Церемонія нагородження відбулася 30 травня. 

Цього року вибіркова комісія та журі обирали фіналістів із понад 1240 матеріалів, поданих учасниками в основних та спеціальних номінаціях. 

Переглянути трансляцію церемонії можна за посиланням.

* Загальнонаціональний конкурс професійної журналістики «Честь Професії 2024» став можливим завдяки фінансовій підтримці Шведського агентства з питань міжнародної співпраці та розвитку (Sida) та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), що була надана через проєкт «Медійна програма в Україні», який виконується міжнародною організацією Internews.

Суспільне Мовлення — незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Новини, Суспільне Культура, Суспільне Спорт і національна мережа місцевих каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини читайте на сайті suspilne.media, на національних і місцевих диджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячий ресурс «Бробакс», навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Маємо Суспільне Медіатека — платформу унікальних відео та аудіо Суспільного від 1950-х і до сьогодні. Захищаємо свободи в Україні.

Нагадаємо, телеефір Суспільне Дніпро можна дивитись онлайн. Оперативні новини від Суспільне Дніпро шукайте на діджитал-платформах: