«Кримське питання» на Суспільному: адмінстатус Криму після деокупації

«Кримське питання» на Суспільному: адмінстатус Криму після деокупації

17 січ. 2024

Проєкт Суспільного «Кримське питання» повертається у телеефір після перерви. Цього тижня дивіться випуск, присвячений Дню Автономної Республіки Крим: 

Читайте також: Шостий етап Кубка світу з біатлону дивіться на Суспільному

День Автономної Республіки Крим пов’язаний із проведенням 20 січня 1991 року референдуму щодо відновлення автономної республіки в Криму. Чи доцільним у ті роки було надання такого адміністративного статусу півострову? Чи залишиться він незмінним після деокупації Криму? Про це ведуча «Кримського питання» Олеся Вакуленко розпитала історика Мартіна-Олександра Кислого та експертку Національного інституту стратегічних досліджень Юлію Тищенко.

Дивіться «Кримське питання» онлайн на сайтах національної мережі місцевих телеканалів Суспільного або у записі — на ютуб-каналі Суспільне Крим.

Суспільне Мовлення — незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Новини, Суспільне Культура, Суспільне Спорт та національна мережа місцевих каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини читайте на сайті suspilne.media, на національних і місцевих діджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячий ресурс «Бробакс», навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Маємо Суспільне Медіатеку — платформу унікальних відео та аудіо Суспільного від 1950-х і до сьогодні. Захищаємо свободи в Україні.