Слухайте Українське Радіо Дніпро на FM-частотах в Орлах, Павлограді та Жовтих Водах

Слухайте Українське Радіо Дніпро на FM-частотах в Орлах, Павлограді та Жовтих Водах

8 гру. 2023

Тепер Українське Радіо Дніпро можна буде почути на нових частотах ще у трьох населених пунктах Дніпропетровській області — Орлах, Павлограді та Жовтих Водах. 

Це прифронтові регіони й тому особливо важливо, щоб всюди можна було слухати локальні новини й програми Українського Радіо, а значить і вчасно отримувати оперативну та достовірну інформацію й боротися з російською пропагандою. Часто саме радіо дає таку можливість.

«Наприкінці листопада ми розширили мовлення. Тож Українське Радіо Дніпро відтепер можна буде слухати на нових частотах: 99,2 FM — Орли, 104,2 FM — Павлоград, 88,9 FM — Жовті Води, а також триває мовлення на частоті 87,5 FM у місті Дніпро», — повідомила Юлія Шелудько, виконавча продюсерка Українського Радіо.

Читайте також: Як розпізнати інформаційні вкиди ворога — «Кримське питання» на Суспільному

Українське Радіо — найпопулярніше розмовне радіо України з найбільшою FM-мережею та флагманський канал Суспільного Мовлення. У 2024 році відзначатиме століття з початку мовлення. У Києві мовить на частоті 105 FM. З усіма частотами Українського Радіо та лінками на соцмережі Суспільного в регіонах можна ознайомитися за посиланням. Українське Радіо також можна слухати в мобільному застосунку suspilne.radio, на сайті ukr.radio та в мобільному застосунку «Дія».

Суспільне Дніпро можна дивитись, слухати і читати на:

телеканалі Суспільне Дніпро

Українському Радіо Дніпро в FM частотах:                                     

  • Дніпро — 87,5 FM
  • Нікополь — 106 FM
  • Кривий Ріг — 90,4 FM
  • Павлоград — 104,2 FM
  • Жовті Води — 88,9 FM
  • Орли — 99,2 FM

— на діджитал-платформах: