«Минай» – «Ворскла» — дивіться 13-й тур УПЛ на Суспільне Дніпро

«Минай» – «Ворскла» — дивіться 13-й тур УПЛ на Суспільне Дніпро

3 лис. 2023

У неділю, 5 листопада, о 13:00 відбудеться перенесений матч 5 туру Української Прем’єр-ліги (УПЛ) між командами «Минай» (Минай) та «Ворскла» (Полтава). Наживо матч покажуть місцеві телеканали Суспільного Мовлення (Суспільне Дніпро, Суспільне Харків, Суспільне Хмельницький, Суспільне Кропивницький та інші) та сайт Суспільне Спорт

Читайте також: «Українські медіа, ставлення та довіра 2023 р.» — результати дослідження

«Минай» наразі посідає останнє, 16 місце у турнірній таблиці Чемпіонату України. За 12 поєдинків команда набрала 5 очок. «Ворскла» знаходиться у середині залікової таблиці — 9 місце та 14 очок за 12  матчів.

«Кривбас» лишається лідером Чемпіонату — 26 очок. За «Кривбасом» розташувалися «Полісся» — 25 очок та «Дніпро-1» — 24 очки.

Зазначимо, у новому сезоні Української Прем’єр-ліги місцеві телеканали Суспільного Мовлення та сайт Суспільне Спорт транслюють домашні матчі футбольних клубів «Рух» (Львів) та «Минай» (Минай).

Нагадаємо, у листопаді відбудеться повноцінний запуск нового спортивного телеканалу Суспільне Спорт, який наразі мовить у тестовому режимі.

Суспільне Спорт — велика мультимедійна платформа, що охоплює телеканалсайт і соціальні мережі. Більше новин зі світу спорту читайте на сайті Суспільне Спорт.

Суспільне Мовлення — незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Новини, Суспільне Культура, Суспільне Спорт та національна мережа місцевих каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини читайте на сайті suspilne.media, на національних і місцевих діджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячий ресурс «Бробакс», навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Захищаємо свободи в Україні.

Нагадаємо, телеефір Суспільне Дніпро можна дивитись онлайн. Оперативні новини від Суспільне Дніпро шукайте на діджитал-платформах: