UA: Українське радіо Дніпро — тепер в онлайн доступі на сайті UA: ДНІПРО

UA: Українське радіо Дніпро — тепер в онлайн доступі на сайті UA: ДНІПРО

9 лип. 2019

З 8 липня на всіх сайтах регіональних філій Суспільного мовника України починає діяти онлайн трансляція радіо. Теле- та радіозастосунки доступні у вкладках онлайн. Як і на інших платформах, в онлайн етері звучатимуть програми, спільні для всієї мережі радіо, та програми регіональних редакцій UA: Українське радіо.

"Не секрет, що мережа радіоредакцій — це унікальна конкурентна перевага саме Суспільного радіо. Оскільки наші журналісти обласних редакцій у філіях НСТУ щодня дають в етер передачі з усім спектром тем і жанрів: від політичних ток-шоу до спортивних програм, від музичних шоу до історичних радіоблогів, — нам не буде зайвим досягти аудиторії в регіонах додатковим способом, завдяки онлайн слуханню", — коментує генеральний продюсер Суспільного радіо Дмитро Хоркін.

Раніше UA: Українське радіо Дніпро можна було слухати на хвилях FM або загальному сайті UA: Українське радіо або мобільному застосунку на Android та iOS. Відтепер регіональне радіо доступне онлайн також на сайті UA: ДНІПРО.

Як і на інших платформах, в онлайн етері звучатимуть програми спільні для всієї мережі радіо та передачі регіональних редакцій UA: Українське радіо.

"Це дуже добре, по-перше, для радіослухача, тому що він головний для нас, ми для нього працюємо. По-друге, це добре для нас, тому що наша аудиторія зросте. У нас достатньо слухачів, шанувальників, але хочеться, щоб їх було більше. Вся молодь слухає онлайн — тепер і нас будуть слухати. А ще — це новий поштовх для нас, виклик професійний. Радіостанцій багато, і щоб утримати свою аудиторію онлайн ми маємо тримати рівень, маємо розвиватися", — сказала лінійна продюсерка UA: Українське радіо Дніпро Вікторія Сидоренко.