"Виборчий округ: Співбесіда" — передвиборче ток-шоу з кандидатами-мажоритарниками в етері Суспільного Дніпра

21 чер. 2019

З 1 липня регіональні філії UA: Суспільне мовлення запрошують кандидатів у народні депутати за одномандатними виборчими округами (мажоритарників) на дискусію в прямому етері ток-шоу "Виборчий округ: Співбесіда".

Восени 2018 року в регіональних філіях Суспільного мовника стартувала суспільно-політична передача "Виборчий округ". Її завдання — налагодити якісний діалог між народними депутатами та виборцями, а також проаналізувати професійну діяльність депутатів.

Перед позачерговими парламентськими виборами "Виборчий округ" у регіональних філіях Суспільного йтиме в новому форматі "Співбесіди". Мета — дізнатися у місцевих кандидатів їхні передвиборчі програми та плани з вирішення нагальних проблем регіону, аби виборці могли зробити виважений самостійний вибір.

Генеральна продюсерка регіонального мовлення UA: Суспільне мовлення Марія Фрей зазначила, що станом на 09:30 20 червня 2019 року зареєстровано 584 кандидати в народні депутати від ОВО.

"Ми запросимо вас у прямі етери Суспільного в кожному регіоні, на всіх округах. Ми розповідатимемо про вас, ваше минуле та плани на майбутнє. Ми хочемо знати, навіщо ви йдете в Раду. Попереду у вас п’ять років відповідальної роботи, і ми маємо про все це розповісти виборцям”, — звернулася до кандидатів у депутати Марія Фрей.

У кожному випуску ток-шоу "Виборчий округ: Співбесіда" відбудеться дискусія з кандидатами в народні депутати України відповідного округу щодо їхньої мотивації, передвиборчої програми, компетентності та обізнаності з викликами регіону.

Регіональні команди Суспільного ведуть активну підготовку до старту проєкту: запрошують кандидатів, аналізують їхні передвиборчі програми, збирають запитання від експертів і місцевих мешканців. В етері UA: КРИМ формат ток-шоу трохи відрізняється: журналісти готують інтерв’ю зі спікерами від партій щодо питання повернення Криму в програмах партій, висловлювань партійців про окуповані території.

Про особливості “Виборчого округу: Співбесіда” у Дніпрі розповіла продюсерка дніпровської філії Суспільного Оксана Цибуля:

21 липня — вибори депутатів до Верховної Ради. Дніпропетровська область поділена на 17 округів. І Суспільний мовник Дніпра розкаже про всіх кандидатів по кожному округу. З 1 липня ми розпочинаємо політичне ток-шоу “Виборчий округ: Співбесіда”. Програму можна побачити та почути на Facebook, ТБ та радіо. З 1 по 19 липня ми відвідаємо всі округи і проведемо прямі етери просто неба. Часто кандидати відповідають, мовляв, не хочу на етер у студію, я ногами ходжу округом, спілкуюся з виборцями... Ми йдемо назустріч. Чекайте наші етери з вулиць міст Кривий Ріг, Нікополь, Кам’янське, Солоне, Царичанка... і т.д.

Випуски "Виборчий округ: Співбесіда" стартують із 1 липня на регіональних суспільних телеканалах, у радіоверсії — на хвилях UA: Українське радіо, а також на діджитал-платформах філій Суспільного. Стежити за розкладом програми в Дніпрі можна на сайті Суспільного мовника Дніпра.