Перед президентськими виборами Суспільне запускає онлайн-платформу

Перед президентськими виборами Суспільне запускає онлайн-платформу "Зворотний відлік"

6 бер. 2019

Суспільний мовник запускає сайт, присвячений політичному ток-шоу "Зворотний відлік" за участі кандидатів у президенти.

Онлайн-платформа "Зворотний відлік" стане єдиним інформаційним центром, де будуть зібрані всі матеріали стосовно ток-шоу. Тут глядачі матимуть змогу подивитися онлайн-трансляцію шоу "Зворотний відлік" та ознайомитися з анонсами майбутніх ефірів. Для тих же, хто пропустив певний випуск, буде можливість переглянути ефіри минулих програм у записі. Крім того, на онлайн-платформі розміщені фото та короткі біографії всіх кандидатів, запрошених до участі в політичній дискусії.

Також на онлайн-платформі поруч із кожним випуском ток-шоу можна буде побачити "глядацький рейтинг" кандидатів. Під час прямого ефіру шоу "Зворотний відлік" глядачі зможуть підтримати одного з кандидатів, проголосувавши онлайн на сайті або зателефонувавши за номером, вказаним на екрані під час ефіру. Результати голосування виводитимуться на екрани студії під час ефіру, щоб кандидати в режимі реального часу бачили, як на їхні слова реагують майбутні виборці. Після завершення випуску рейтинг буде доступний для перегляду так само, як і повний випуск програми.

Нагадаємо, політичне ток-шоу "Зворотний відлік" створено для того, щоб дати українцям можливість свідомо обрати, за кого голосувати на майбутніх виборах президента України 31 березня. У межах шоу Суспільне пропонує незалежну платформу для обговорення: рівні умови для всіх кандидатів-учасників, можливість вислухати їхні позиції й програми, дізнатися стратегічний план дій, почути відповіді на запитання, які стосуються повноважень президента, а саме: "Національна безпека", "Зовнішня політика" та "Законодавчі ініціативи", а також дізнатися, у яких сферах громадяни очікують змін від президента.

Починаючи з 18 березня, щопонеділка, щосереди та щоп’ятниці шоу "Зворотний відлік" транслюватиметься в ефірі UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА й двадцяти чотирьох регіональних телеканалів Суспільного, а також на онлайн-платформі "Зворотний відлік". А для тих, хто не має змоги дивитися телевізор, UA: Українське радіо транслюватиме програму наживо з коментарями радіоведучих.