Спортсмени Дніпропетровщини вибороли 10 медалей на Чемпіонаті світу з легкої атлетики

10:18, 19 лис. 2019

Спортсмени Дніпропетровщини вибороли 10 медалей на Чемпіонаті світу з легкої атлетики серед спортсменів з ураженнями  опорно-рухового апарату та вадами – 3 золоті, 2 срібні та 5 бронзових. Про це повідомили в управлінні молоді і спорту облдержадміністрації.

«До складу національної збірної команди увійшло 8 спортсменів  Дніпропетровської області. Вони не лише здобули 10 високих нагород, а й встановили кілька рекордів», – зазначили в управлінні.

Два рекорди світу та стільки ж – Європи встановила Зоя Овсій. Вона метала  булаву та диск.

Анастасія Москаленко встановила по одному рекорду світу та Європи. Спортсменка спеціалізується на штовханні ядра та метанні булави.

Загалом до національної збірної на змаганнях увійшли 37 спортсменів. Команда здобула 27 нагород: 11 золотих, по 8 – срібних та бронзових. У загальнокомандному заліку Україна посіла 5 місце серед 117 країн.